חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

סיום ירח דבש הפוליטי

לפני כמעט שנתיים, בינואר 2013, נישאו ( בשידוך ) ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר יאיר לפיד.

במשך כל שלבי הנישואין היו קשיים , מאבקי כוח על מי אחראי על מה , מאבקי כוח על מי ינהל את תקציב הבית , מאבקים על אופן הטיפול בילדים ( אנו נציבור המקופח ) .

בתחילת הדרך כל עוד נראה היה לזוג הטרי כי יש מה להפסיד , כיבסו את הכביסה המלוכלכת בחדרי חדרים ועל פניו צעדו לעבר השקיעה יד ביד.

לאחר זמן מה , החלו להתייחס לאבנים המציקות שבנעל וכל אחד הניח שהוא צודק יותר והם נכנסו להתגוששות בה שלט האגו של שני בני הזוג , אגו זה התכופף מעט במהלך חלקו הראשון של מבצע צוק איתן ( טוב כשנקלעים לצרות צריך לאחר דוחות לא ? )

בינתיים מאהבים חדשים / ישנים נכנסו לזירה ( כחלון , וסער ) ונראה היה כי מישהו שומט את הקרקע מתחת לרגלי הזוג המלכותי.

החלו פזילות הצידה, התקיימו שיחות בחדרי חדרים, ואם העיתונות לא הייתה מפרסמת על המפגשים הרי שייתכן שאחד מהם היה מסיים עם בן זוג חדש.

ככל זוג המתקשה בקשר, בעיקר על רקע אי הקשבתו לשני, חוסר מוכנות לוותר על האגו ועוד כהנה וכהנה, הרי שבני הזוג המפורסמים קיימו מפגש בלא ייעוץ מקצועי, החליטו בקול גדול לפרסם את דבר פרידתם ורצו, אצו לרבנות תוך שקבעו מועד לפרידתם.

אין ספק שהתיאור הבא, עשוי להלום לא מעט זוגות שנישאו באמת, לאחר שבילו לא מעט זמן יחדיו ואף אהבו זה את זו אהבת עולם תוך הצהרות שאת…לא אתה … הנפש התאומה שלי .

אז מה בכל זאת התרחש ? נכנסו למגרש שחקנים נוספים, התחיל לשעמם, איימנו זה על זו שאני אקום ואלך, פזלנו הצידה, והכי גרוע שקענו בביצת השגרה .

כנראה שהנישואים הבאים של צמד הסלבס שלעיל ייכשלו גם הם, מאחר והאגו המנופח מחד וחוסר המוכנות להקשיב לאחר, לא מאפשרת כל תקשורת ומונעת זוגיות מוצלחת.

בנוסף החלו השניים ללכלך זה על זה בתקשורת ולמעשה הגיעו לשלב האל חזור, בסבב זה.

אנא קחו דוגמא מהם ועשו בדיוק ההיפך .

עצות ירח דבש

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support