חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

לשמר את התשוקה

זוכרים את התשוקה של פעם ? הרגעים בהם קפצנו לענות לכל שיחת טלפון אולי זו היא ? הוא ? דפיקות הלב המואצות , הרצון להיות יחד ללא הפסקה …

הנסיעות הליליות למסעדות , מסיבות , הופעות בכל רחבי הארץ , שינה חטופה בת שעתיים וקימה עם חיוך דבילי על פנינו , נזכרים ?

אוכל לא היה הדבר הכי חשוב אז ( אלא אם היה חלק מבילוי משותף ) האהבה מילאה אותנו עד אפס מקום , מעבר של אחד ליד השנייה ולהיפך נעשה תמיד תוך כדי התחככות , מגע לא מגע , וריגושים אין קץ .

כל מקום היה מקום ראוי לעשות בו אהבה , כל יום , מספר פעמים ביום ללא ליאות , אז עכשיו תגידו לי אתם , לאן נעלמה כל התשוקה ???

שגרה הינה דבר טוב , מגנה עלינו מפני שינויים ומסדרת לנו את החיים , אך גם פוגעת לנו בתשוקה , והינה זרע פורענות לכל זוגיות .

עלינו לקום ולעשות מעשה , לשבור השגרה ולהחזיר עטרה ליושנה .

איני מבטיח לאף אחת ואחד גן של שושנים , אך אני יכול להבטיח לכם להרחיק ככל הניתן את הקוצים המלוים את השושנים בזוגיות שלהם.

בואו נתחיל בתהליך , ילדים הינם הגורם הראשוני והמשפיע ביותר על החלטתנו להתחייב האחד לשנייה . שהרי על מנת להקים משפחה ,אנו נדרשים לזוגיות , ומרביתנו עדיין דוגלים בתהליך המסורתי.

עם זאת הילדים הינם המקור הראשון למשבר בין בני זוג מאחר והיורש/ת מנשלים את הבעל מכיסאו הרם ומנטרלים כל אפשרות של הבעל להגיע לשדי בת זוגו , ומה שהיה פעם מגרש המשחקים הפרטי שלו הפך למסעדה גורמה לרך הנולד ולמקום התרגעות אין קץ לאחר הארוחה.

בהמשך לאחר הגמילה הילדים נזכרים שהמיטה של ההורים הרבה יותר כיפית ממיטתם ונושא הסקס הופך להיות מושג רחוק מעברינו.

כמובן שגם במשך היום אם נרצה להיות ספונטניים הרי שיש ,כביסות , הסעות לחוגים והחזרתם , עזרה בהכנת שיעורי הבית , מקלחות , ארגון תיקי בי"ס וגן למחר ומה לא .

או אז בתשע בערב כשהילדים סוף , סוף במיטה ישנים,אנו זוחלים למיטתנו , ומבלי אפילו לתת נשיקת לילה טוב , אנו מאבדים את ההכרה עוד טרם נוגע ראשינו בכרית .

יוקר המחייה לא מסייע בהפחתת המתחים בנינו , נהפוך הוא , לא פעם הריב נובע מרכישה של אחד מבני הזוג במשהו שנתפש כמיותר בעיני בן הזוג השני .

הצורך מאז נפילת הבנקים בארה"ב בהון עצמי של 30% , על מנת לרכוש דירה הפך את חיי הצעירים לבלתי נסבלים ובלתי אפשריים , וכמות התסכולים והלחץ הופכת לרשימה אין סופית של סיבות למריבות, משברים וחיכוכים בין בני הזוג.

ועכשיו שילדינו מתבגרים , המריבות הופכות קשות וקולניות יותר כי דיעותינו חלוקות לגבי הקעקועים , פירסינג , האופן בו הם עונים לנו ועוד .

על מנת לנסות ולהקל עליכם ניסינו לבנות טבלת עשה/י ואל תעשה/י :

  • תזמו ארוחת בוקר משותפת או ארוחת צהריים משותפת באמצע יום העבודה. [אל תחפשו סיבות למה לא (כסף, לחץ בעבודה, בוס חדש …) ]
  • דמיינו כי בן/בת זוגכם היא/הוא המאהב , קחו אותם באמצע יום עבודה למספר שעות למלון טוב, עשו זאת אחת לתקופה ותיהנו מהשקט מהילדים מחד ומהכיף של הביחד שלכם . בהגיעכם לשלב הזה אני כיועץ מיותר כבר אז, בלו בנעימים … [גם במקרה זה, אל תחפשו סיבות למה לא ( כסף, לחץ בעבודה, בוס חדש …) ]

הרבה הצלחה בזוגיותכם המתחדשת , יקיריי .

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support