חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

יועץ זוגי ייעוץ זוגי וייעוץ משפחתי במרכז

ד"ר בר נחום הינו יועץ זוגי הבעלים של קליניקה לייעוץ זוגי במרכז וייעוץ משפחתי במרכז ומעניק ייעוץ זוגי למגוון של לקוחות בכל רחבי הארץ. רגע לפני שאתם יושבים על ספת הקליניקה שמטופחת שלו לסשן פרטי, ביקשנו ממנו כמה עצות וטיפים שיעזרו לכם להפיק יותר מהטיפול הבא שלכם.

לבחור יועץ זוגי במרכז

לבחור יועץ זוגי במרכז שגר בסמיכות למקום המגורים שלכם הינה אחת האופציות הטובות ביותר בכדי להתמיד בטיפול ולהכניס אותו לשגרת יומכם. אם אתם גרים באזור המרכז כדי לבחור ביועץ זוגי במרכז. ממש כשם שאתם בוחרים חדר כושר לגוף על פי מקום המגורים שלכם, אל תשכחו לבחור חדר כושר לנפש שנמצא באזור המחיה שלכם. ישנם שפע של אפשרויות להשיג יעוץ זוגי באזור המרכז ולכן אין שום סיבה להתפשר על המטפל הבא שלכם.

ייעוץ זוגי במרכז למי שגר במרכז

יעוץ זוגי במרכז עשוי להיות הפתרון שלכם ברמה הגאוגרפית אבל ברמה הבין אישית אתם צריכים למצוא טכניקה טיפולית אשר תועיל לכם הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. כיום יש מגוון של שיטות טיפוליות שונות ומגוון של קליניות למספקות ייעוץ משפחתי במרכז, כך שאתם יכולים לבחור את הטכניקה שמתאימה לסוג האישיות שלכם.

ייעוץ משפחתי אינו תחליף לייעוץ זוגי

ייעוץ משפחתי במרכז שלו ובמשמעות הקלאסית שלו אינו יעוץ זוגי ואינו מהווה אלטרנטיבה לייעוץ זוגי. על אף הדמיון והשאיפה לאחד את התא המשפחתי, יש שוני משמעותי בין שני סוגי טיפול אלו ובין הלוקחים חלק בהם.

ייעוץ זוגי במרכז הארץ אינו טוב יותר מייעוץ בדרום

יעוץ זוגי במרכז אינו טוב יותר מייעוץ בפריפריה. "כבעלים של קליניקה לייעוץ זוגי במרכז וגם בצפונה אין כל הבדל בין איכות המטפלים", מסביר ד"ר בר נחום. זוגות רבים מחפשים יועץ זוגי שנמצא בתל אביב ושוכחים שלרוב המטפלים יש קליניקה קרובה יותר למקום מגוריהם.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support