חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

טיפול מיני זוגי מטפלים בשיטת CBT

טיפול מיני זוגי מאפשר לזוגות רבים ליהנות מחיי מין סוערים גם לאחר עשורים של זוגיות ומגורים משותפים. למעשה, רוב הבעיות המיניות אינן פיזיות וקשורות לדפוסים והרגלים שנצרבו בנו בגיל קטן ואשר ניתן לשנותם בעזרת טיפול איכותי. גלו כעת עוד על טיפול מיני זוגי ועל מטפלים בשיטת CBT עבור חיי מין מלאים.

טיפול מיני זוגי אינו מעיד על בעיה זוגית

טיפול מיני זוגי אינו מעיד על כל בעיה במערכת הזוגית שלכם, להיפך. כדאי להבין שהטיפול המיני הזוגי מאפשר לזוגיות שלכם לפרוח, לשמור על הגחלת הרומנטית ולצייד אתכם בטכניקות אופרטיביות לגרום לקסם לקרות גם בין הסדינים.

טיפול מיני זוגי – מטפלים בשיטת CBT

טיפול מיני זוגי תורם לזוגיות שלכם משום שהוא מעניק לכם ארגז כלים משמעותי ויוצר בעבורכם חוויה אשר משותפת אך ורק לכם. מטפלים בשיטת CBT גורסים שיש לראות בטיפול הזדמנות לצמיחה אשר עשויה להשפיע על כל מישורי החיים ולכן ממליצים על הימצאותם המלאה של שני בני הזוג בכל סשן טיפולי.

מטפלים בשיטת CBT

ניתן לשלב מטפלים בשיטת cbt כחלק מכל טיפול מיני זוגי. מטפלים בשיטת CBT נוהגים לקחת את העקרונות של הטכניקה הנהדרת הזו בכדי לאפשר לזוגות לעבוד באופן נכון גם מחוץ לשעות הפגישות ולהשיג תוצאות בדרך מהירה יותר.

טיפול מיני זוגי כדרך לגשר על פערים

טיפול מיני זוגי גם אם מטפלים בשיטת cbt נחשב לדרך לגשר על פערים שונים אשר נובעים מתפיסות שונות בנוגע ליחסי המין ותפקידם במערכת הזוגית. השוני הסביבתי והתרבותי שמייצר את הקסם במערכת הזוגית עלול לפגוע בנו כאשר אנו מגיעים למיטה ולכן כדאי לטפל בבעיה לפני שהיא הופכת למקור למריבות.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support