חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

חשק מיני-אמונות, אמיתות ומה שביניהן

נושא החשק המיני מעסיק אותנו רבות , האם נשים פחות מיניות מגברים ? כל הגברים "סוטים" וכל הווייתם היא סקס? 

אתחיל בכך שלמרות האמונה הרווחת שרק לנשים יש בעיות של חשק מיני נמוך. גם גברים סובלים מהיעדר חשק מיני או חשק מיני נמוך. מנסיוני כיועץ בעיית יתר חשק או חוסר חשק קיימת אצל שני המינים .

ישנם גברים שמהר מאוד משתעממים עם בת הזוג הנוכחית ,וכנובע היקף הפעמים בהם מקיימים יחסי מין עם בת זוגם קטנים והולכים ,מאידך ישנן נשים עם בעיית יובש בנרתיק ( סממני התופעה הינם : צריבה במתן שתן , גירוד וצריבה במשך היום ,מתן שתן מוגבר ועוד ) מה שמקשה עליהן לקיים יחסי מין .

עם זאת ישנם גברים ונשים המכורים למין ואשר מקיימים יחסים עם הרבה שותפים/ות גם אם הם בזוגיות , כולל אוננות בנוסף ליחסי המין , מה שמחייב טיפול בהתמכרות .

אין ספק שהחשק המיני מושפע ממשתנים מתערבים ,מתי בפעם האחרונה עשיתי סקס ? האם יש לו/לה בושם שמגרה אותי " לבוש ייחודי ? מראה ? מחשוף , מישהו אמר עליו /עליה שהם נראים טוב …

החשק המיני משתנה במהלך חיינו ,ונובע מחשיפה שלנו לאירועים חווייתיים כאלה ואחרים וכשם שאנחנו כבני אדם משתנים, גם החשק המיני משתנה, החשק מושפע ממהלך החיים והחוויות שלנו ומשפיע על איכות חיינו וחיי המין שלנו .

על מנת לסייע לבני הזוג עלינו לאפשר למטופלים במהלך שימוש בכלי הCBT להיות שותפים לכל התהליך ,לאפשר להם להשתתף בהחלטות ולרתום אותם לבצע שינויים המתאימים להם , לתרבותם ולפתיחות שלהם .

ככל שהאימון בינם לבין המטפל גדול יותר הרי שהצלחת התהליך כולו תגבר. 

לעיתים, בעיה זוגית מחבלת בחשק המיני של אחד מבני הזוג , ואז דרך איתור הקושי הזוגי משתחרר המעצור של החשק המיני. 

ללא ספק כאבים פיזיים בזמן קיום יחסי מין פוגעים פגיעה קשה בחשק המיני או אז נפנה את המטופל למרפאה המתמחה בשיקום מיני ו/או לגניקולוג/ית המתמחה בטיפול מיני בנוסף להתמחותו/ה הרפואית .

מניסיוני האישי עולה כי הזוגיות של לא מעט זוגות אשר נפגעה עקב אי קיום יחסי מין , התחזקה לאחר טיפול /ייעוץ מיני ופרחה שוב.

חשק מיני ירוד בהריון

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support