חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

חשיבות הכנות בזוגיות

לא אחת , אנו שומעים את חברינו, מכרינו ושכננו אומרים כי הכנות בזוגיות הינה ראשונה במעלה .

השאלה האם אכן כך הוא? האם יש לנו מסוגלות לקבל את האמת בפרצוף ? האם השאלה שמנתי אכן משמעה אני רוצה לשמוע מה באמת אתה חושב או שמא משמעה, בבקשה, בבקשה תעגל את הפינה ואל תאמר כי שמנתי.

האם משמע הכנות לאמר לבן הזוג שלנו שריח גופו לא נעים לנו ? ריח פיו ? כות רגליו ? 

מה הסיכוי שנאמר שאיננו נמשכים זה לזו ולהיפך ?

שנספר זה לזו שאנו מפנטזים על אחרים בזמן האקט המיני ? 

שאנו נמשכים לחבר/ה לעבודה, נהנים מחוש ההומור שלו/ה ומהפלירטוט המילולי בנינו . 

האם יש לנו יכולת להתעמת ( בימים אלה של ריח בחירות הקרב ובא ) עם דיעות בן/ת זוגנו המנוגדות פוליטית לשלנו .

בעיית הבעיות בזוגיות שאנו מתרגלים לנוחות של אי אמירת כל האמת, בתחילה זה על מנת לא לפגוע בבן/ת הזוג שלנו, ובהמשך מדובר בנוחות למניעת עימותים.

התוצאה המידית הינה הסתרת מידע מבן זוגנו כי הוא/היא לא יאהבו את זה, התרחקות כי לא נוח לנו עם ההסתר, עד כדי הימנעות גופנית זה מזו ולבסוף משיכה לאחר/ת .

על המאזניים מונחת מצד אחד זוגיות נורמלית של ויכוחים, דעות וריבים לעתים למול ערימה הולכת וגדילה של שקרים, פשרות והימנעויות מריבים וכעסים.

כנובע מהערימה ההולכת וגובהת אנו מקבלים הר של הסתר המסתיר אותנו זה מזו ומרחיק בינינו עד שאנו מגיעים לתחושה שכל אחד מאיתנו חי בוואדי משלו, ואדי המקביל לשלנו ולעולם לא תתאפשר פגישה נוספת בינינו כזוג.

ככל שמערכת היחסים הזוגית תאפשר לכל אחד מבני הזוג להיות חשוף, לא מוגן, אמיתי, כך תהיה תחושת האינטימיות של בני הזוג חזקה יותר. 

הקרבה בין בני הזוג תגדל, האימון יפרח, ולא פחות חשוב המין, כן המין בין בני זוג המשתפים זה את זו בכל רק משתפר, נאמר האחד לשנייה מה אנו אוהבים, מה מענג אותנו ומה פחות, מה הקצב שבו אנו רוצים שנלוטף בו, באיזה מקום בגוף, באילו עזרים להשתמש ועוד כהנה וכהנה.

אין ספק שדבר מוביל לדבר ושיתוף מביא לאימון הדדי, אימון לחברות, חברות רצון לדאוג זה לזה, דאגה ואכפתיות לסקס טוב וכל המכלול הזה ישמר את אהבתכם ויפרה אותה.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support