חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

האם ניתן להגיע לזוגיות מושלמת

דר' בר-נחום עפר

לא אחת אנו מוצאים עצמנו תוהים האם יש "חיה" כזו זוגיות מושלמת ? האם זה קיים רק באגדות ובסרטים ההוליוודיים ? הציניים שבנינו אפילו טורחים לומר כי זוג מבוגר ההולך ברחוב ומחזיקים ידיים שבעצם הם נתמכים זה בזו ולהיפך על מנת שלא ימעדו.

אכן רבים הפיתויים , והחיים הפכו למהירים מאוד , תעבורת האינפורמציה , משפיעה על חיינו ואנו זמינים למידע שבעבר היה מחייב אותנו שעות רבות,אם לא חודשים על מנת להגיע אליו.

המקטרגים על מוסד הנישואין טוענים שלא צריך את זה , המהדרין שבהם טוענים כי הן עו"ד לענייני אישות והן אנוכי ודומי העוסקים בייעוץ זוגי, לא היינו מתפרנסים אם אכן הייתה זוגיות מושלמת .

אז אם אנו בדרך ל"יתר " בעלי מקצוע , למה צריך סוכני נסיעות הרי אפשר להזמין באינטרנט , ולמה צריך מורים הכל רשום בויקיפדיה , וציירים ? הרי ניתן צלם הכל באמצעות הסמרטפונים ועד כהנה וכהנה , שלא לדבר על מדפסות התלת מימד שיהפכו את מקצועות הנגרות , עיצוב וכד לממש לא נדרשים.

איך אומרת בתי הקטנה , "אז זהו שלא "הקשר האנושי עם בעל המקצוע הוא החשוב,ההבנה את צרכי הלקוח , ההקשבה , זיהוי המשברים בזמן וההתערבות תוך מניעת החמרת הקרע, הם שמחייבים פנייה לבעל מקצוע בתחום הייעוץ הזוגי.

לא אחת לאחר מספר לא רב של מפגשים הטיפים עובדים והקשר מרגיש כמו הדבר הטוב ביותר עלי אדמות , אך לעיתים עדיין משהו באווירה עכור וישנה תחושת החמצה .

מה אם כך הוא הפתרון האולטימטיבי ? דברו זה עם זו ולהיפך !!! גלו מה מפריע לכם , בחנו מה באמת מפריע לכם , האם זה אכן משהו מאג'ורי ? או שמא האגו נפגע לנו ,והפכנו משהו קטן למלחמת חורמה ?

אנחנו עסוקים כל כך במה אנחנו רוצים מהזוגיות ובמה אנחנו מקבלים ממנה, עד שלפעמים, למרות אהבתנו לבן הזוג שלנו, אנחנו שוכחים לבדוק מה הוא באמת רוצה.

זוגיות… כיצד החלה הזוגיות שלכם ? אתם זוכרים את ההתרגשות ? את חוסר הצורך בשינה ? באכילה ? חייתם רק על אנרגיות ההתאהבות שלכם , אז מה השתנה ?

יקיריי לשינוי אנו קוראים שגרה אם בתחילה, כשרק נפגשנו, עפו בינינו ניצוצות, היינו מאוהבים עד הגג ובן הזוג נראה לנו לפחות כמו הנשמה התאומה שלנו, אזי אט ,אט התחושה הזאת מתחילה לדעוך. פתאום, נראה לנו שהוא מתחיל לחשוב יותר על עצמו, ולהתחשב פחות ברצונות שלנו.

אם תעצרו לרגע ותנתחו את התנהגותכם אתם תוכלו להבחין בעובדה שגם אצלנו חל שינוי וגם אנו מנסים למקסם את תועלתנו אנו.

אין ספק ששגרה ביחסים שבינו לבינה היא מכשלה , עם זאת שגרה היא בטחון , שגרה היא אי מוכר אליו אנו שמחים לחזור הבייתה ולהניח את ראשנו בחיכו/ה . אך מדובר באי שיש לתחזקו על מנת ששותפנו לשגרה לא יחוש שהוא משתעמם .

עם הגעתכם אלינו תמצאו שיש אוזן קשובה , דבריכם נשמעים בנחת , נלמדים ומנותחים , תלמדו לחזר שוב אחד אחרי השנייה , לכבד זה את זו , לכרות בריתות זוגיות שיהפכו את חייכם שוב לעשירים וחווייתיים .

כל שעליכם לעשות הוא להקדיש מעט זמן ( יחסית ) על מנת לשקם ולחדש את הימים הנפלאים של תחילת התהליך.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support