חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

האם כדאי ללכת לייעוץ זוגי ?

לא אחת זוגות נתקלים במשבר בזוגיות , הסיבות רבות ומגוונות ואני אמנה פה את חלקן ,

מצב כלכלי, שגרה , פיטורי אחד מבני הזוג , צורך לטפל בילד או הורה חולה וכנובע מעט זמן איכול לבן/בת הזוג ולילדים, עבודה תובענית ,בגידות ועוד .

 

השלב הראשוני והקריטי הוא קבלת החלטה כי אכן אנחנו בני הזוג מוכנים להילחם על הזוגיות שלנו ולהתחיל תהליך של ייעוץ זוגי .

השלב השני והלא פחות חשוב למצוא מישהו מנוסה ומומלץ במרחק סביר מאזור מגורכם ליצור עמו קשר לברר פרטים על האיך והמה וכן על העלויות .

והשלב השלישי הוא לתאם פגישה ראשונה ולבחון האם יש בינכם לבין המטפל כימיה והאם תיאום הציפיות והשיטה בה הוא עובד מתאימה לכם .

 

איך מתבצע תהליך הייעוץ הזוגי ?

הפגישות הינן פרונטליות ונמשכות שעה עגולה , בחלק מהתהליך ישתתפו שני בני הזוג ובחלקו האחר כל פעם אחד אחר על מנת לאפשר להם לדבר בחופשיות ולא להימנע מלאמר דברים שלא בהכרח יאמרו ליד בן/בת הזוג על מנת לא לפגוע בו ו/או להסתכסך עמו. כאשר בתהליך הקוגניטיבי התנהגותי ( CBT ) ,כל פגישה מסתיימת במטלות לביצוע לקראת המפגש הבא על מנת לרכוש הרגלים ,מחשבות וכנובע התנהגויות חדשות.

 

יתרונות וחסרונות השיטה והייעוץ הזוגי אצלי :

 

יתרונות

חסרונות

עלויות הרבה יותר זולות מחלילה תהליך משפטי עקב גירושין והפירוק של הרכוש הנלווה לכך

עלויות מדובר בתהליך בן 3-5 חדשים

 

תהליך קצר ומובנה

השקעת זמן לביצוע התהליך ויישומו

ארגז כלים לחיים

 

זמינות המטפל 24/7 בין המפגשים

 

ביצוע המטלות במלאן מגדיל מאוד את סיכויי הצלחת התהליך

 

 

 

סיכומו של דבר

ייעוץ זוגי הוא כורח המציאות ,הן בקרב זוגות נשואים , הן בקרב זוגות שטרם נישאו אך חשים שיחסיהם עולים על שרטון והן בקרב שותפים עסקיים שלעיתים מגיעים לוויכוחים וחלוקי דעות ממש כמו של זוגות נשואים .

על מנת לשמר ולהילחם על הקיים כל שנותר הוא ליצור קשר עמי 054-6258872 , או עם מזכירותיי 03-9411772 ו/או לפנות במייל droferbarnahum@gmail.com על מנת להתחיל בתהליך כה משמעותי עבורכם.

זוג לאחר ייעוץ זוגי

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support