חיפוש באתר

חייגו עכשיו

03-9411772

האם אתם מוכנים לקחת אחריות על הזוגיות שלכם?

לא פעם בני זוג בתהליך של ייעוץ מניפים אצבע מאשימה על בן הזוג השני ומציינים שהסיבה לכישלון מערכת היחסים זה הוא!! או היא!!!

לעתים אחד מבני הזוג הוא "בן מזל " והשני אכן לוקח אחריות , אבל מנסיוני האישי , הרי שעל שני בני הזוג לקחת אחריות .

מה קורה איתנו בפועל ? כיצד אנו מגיעים למצב בו כל היופי והכיף הפך למריבות , נאצות , והטחת האשמות דו סטרית ?

לכל דבר יש סיבה ומסובב , בחיים אנו יכולים לזרום עם המציאות תוך חשיבה פטליסטית שהכל תלוי בגורל ו/או בבורא עולם , או ש… אפשר לנסות לשנות דברים , לקחת אחריות משותפת , להימנע מכל הדברים הלא נעימים לבן זוגנו ולהתמודד יחד עם הקשיים, בחזית מאוחדת .

מערכות יחסים מתדרדרות כאשר כל אחד מבני הזוג מצפה ליותר מהצד השני , לבקשת סליחה , להתנצלות …

במערכת יחסים בתחילת דרכה כל אחד מהצדדים נמצא בעברו השני של קו הטלפון ואומר "תסגרי את … לא אתה .. לא את …

בהמשך הדרך לאחר הולדת ילדים , מחויבויות אשיות כבדות , משכנתא ומרעין בישין אחרים כל אחד מהצדדים מצפה מהשני שיתנצל ראשון , יתקפל ראשון …ואז נכנסים למסלולי התרסקות .

נשאלת השאלה למה מצפים בני הזוג ? מה באמת חשוב לנו ? האם האגו שלנו ייקבע מה יהא הלאה או שמא כדאי בכל זאת לשנס מותניים ולהציל את הזוגיות.

זוגיות כמו דברים רבים אחרים בחיינו הם תלויי הדדיות , אם אתהלך כל היום ממורמר אנשים יתרחקו ממני , אם אחייך אנשים יתקרבו אלי וכן הלאה .

אם נעניק לבן זוגנו יחס טוב , נהיה קשובים לצרכיו , נבין שפגענו ונודה בכך גם כשלא התכוונו , נעשה הכל כדי להימנע מהישנות הפגיעה הרי שנקבל יחס זהה. דבר לא ישתנה לפני שאנחנו עצמנו נשנה דרכינו , גישה חיובית שלנו תגרור גישה חיובית של בן זוגנו יהיו יותר חיוביות. היו פרו-אקטיביים ותדעו נחת.

אני רוצה להגיע לפגישת ייעוץ!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים הבאים
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support